Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tavuk Köftesi Tarifi

Tavuk köftesi nasıl yapılır?
Tavuk köftesi yapmayı öğrenin... Tavuk köftesi yapmak için hangi malzemelere ihtiyacımız var? Tavuğun hangi bölgesini alalım? Nasıl parçalayalım? Mutfak robotunda mı parçalamak gerekir? Tavuğu hangi malzemelerle birlikte yoğuralım? Nasıl şekil verelim? Köfte haline mi getirelim? Teflon tavada mı kızartalım? Nasıl bir yağla kızartalım? Ne kadar süre kızartalım? Piştiğini nasıl anlarız? Tavuk köfte nasıl servis edilir? Etin iyi çekilmesini nasıl sağlarız? Birkaç defa çekmek mi gerekir? Nasıl baharatlar tercih edebiliriz? Ekmek yerine etimek de koyabilir miyiz? Köftenin kıvamını alması için ne kadar süre yoğurmak gerekir? Köfte sulu olursa ne yapmak gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin