Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tavuk Haşlama Tarifi

Tavuk haşlama nasıl yapılır?
Tavuk haşlama yapmayı öğrenin... Haşlama için gerekli malzemeler nelerdir? Garnitür olarak hangi malzemeler gerekir? Diğer malzemeler nelerdir? Haşlama için tavuklar nasıl hazırlanır? Önce garnitürler ve tavuklar mı sotelenir? Yemeğe ne kadar su konulur? Nasıl bir ateşte pişirilir? Tavuk haşlama ne kadar süre pişirilmeli? Tavuk haşlamanın daha lezzetli olması için tavuk nasıl seçilir? Haşlamanın daha lezzetli olması için ne tür baharatlar kullanılabilir? Karabiber yakışır mı? Patatesin ve havucun haşlama sırasında erimemesi için hangi sırayla atılması gerekir? Tavuk haşlama nasıl servis edilebilir? Üzerine maydanoz, nane, dereotu gibi yeşilliklerle servis edilebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin