Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tavuk Bakımı

Tavuk bakımı nasıl yapılır?
Tavuk bakımıyla ilgili merak ettiğiniz her şey... Tavuk yemi nasıl seçilir? Tavuklar ot yer mi? Tavuklara neler vermek doğru değildir? Tavukların yaşam süresi ne kadardır? Doğru bakım ile bu süreyi uzatmak mümkün müdür? Tavuklar hangi nedenlerle uzun yaşamayabilir? Tavuk yıkanır mı? Tavuklar kendini temizler mi? Kötü kokmaması için neler yapabiliriz? Günlük tavuk bakımı nasıl olmalı? Tavuklar kendi hallerine bırakılması gereken hayvanlar mıdır? Tavukların yaşam alanı nasıl düzenlenmeli? Tavuk kümesi nasıl olmalı? Kümes temizliği nasıl yapılmalı? Tavuk hastalıkları nelerdir? Tavuğun hasta olup olmadığı nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin