Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tavşanları Tanıyın

Yavru tavşanlara nasıl bakılır?
Tavşanlar hakkında merak ettikleriniz... Yavru tavşan bakımında dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Kaç çeşit tavşan türü vardır? İzleyin, tavşanlara nasıl tuvalet eğitimi verilir, tavşanların evdeki eşyalara zarar vermemesini nasıl sağlarız, uzmanından öğrenin. Tavşanların üreme hızı nasıl kontrol edilmeli? Tavşanların günlük bakımı nasıl olur? Yanıtlar UZMANTV'de... Kaç tür tavşan vardır? Evde beslemeye en uygun tavşan cinsi hangisidir? Tavşanlar ne kadar süre yaşar? En sık yaşadıkları hastalıklar hangileridir? Tavşanımızı nereden alırsak daha güvenli olur? Tavşanlarla bir gün nasıl geçer? Günlük olarak hangi bakımların yapılması gerekir? Tavşanlar tuvalet alışkanlığı kazanabilir mi? Tavşanlar tuvaletlerini belirli bir yere yapar mı? Tuvalet eğitimi için nasıl bir yer belirlenmeli? Tuvalet alışkanlığı kazandırırken nasıl bir tuvalet kutusu almalıyız? Yavru tavşanlar nelere ihtiyaç duyar? Yavru tavşanlar nasıl beslenir? Tavşanların üremesi nasıldır? Tavşanımızı kısırlaştırmalı mıyız? Tavşanları kemirme alışkanlığından vazgeçirmek mümkün mü? Eşyaları kemirmeleri nasıl engellenir? Tavşanın bulunduğu oda nasıl olmalı? Kemirmesi için nasıl oyuncaklar almalıyız? Kemirmesi için aldığımız oyuncaklar eşyalardan uzak durmasını sağlar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin