Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tarayıcıda İnternet Geçmişini Silme

Google Chrome'da arama geçmişi nasıl temizlenir?
Tarayıcılarda internet geçmişini silme yolları... Internet Explorer, aramalarda kullanılan kelimeleri kaydeder mi? Otomatik form tamamlama uygulaması nedir? Form tamamlama verileri nerede saklanır? Form tamamlama verilerini başkaları görebilir mi? Firefox, aramalarda kullanılan kelimeleri kaydeder mi? Otomatik form tamamlama uygulaması nedir? Form tamamlama verileri nerede saklanır? Form tamamlama verilerini başkaları görebilir mi? Chrome aramalarda kullanılan kelimeleri kaydeder mi? Form tamamlama uygulaması nedir? Form tamamlama verileri nerede saklanır? Form tamamlama verilerini bilgisayarı kullanan başka kişiler görebilir mi? Aradığım kelimelerin form tamamlamada görünmemesi için ne yapmalıyım? Explorer ziyaret ettiğim sitelerin adreslerini kaydeder mi? Girdiğim internet sitelerinin adresleri bilgisayarı kullanan başka kişiler tarafından görülebilir mi? Explorer?ın kaydettiği adresleri nasıl silebilirim? Explorer ziyaret ettiğim sitelerin adreslerini kaydeder mi? Girdiğim internet sitelerinin adresleri bilgisayarı kullanan başka kişiler tarafından görülebilir mi? Chrome?un kaydettiği adresleri nasıl silebilirim? Bunun için hangi adımları takip etmem gerekir? Mozilla Firefox ziyaret ettiğim sitelerin adreslerini kaydeder mi? Girdiğim internet sitelerinin adresleri bilgisayarı kullanan başka kişiler tarafından görülebilir mi? Firefox'un kaydettiği adresleri nasıl silebilirim? İnternet tarayıcıları ziyaret ettiğimiz sitelerin hangi bilgilerini saklar? Başkaları bu bilgilere bakarak hangi sitelere girdiğimizi anlayabilir mi? Internet Explorer'dan bu bilgileri nasıl sileriz? İnternet tarayıcıları ziyaret ettiğimiz sitelerin hangi bilgilerini saklar? Başkaları bu bilgilere ulaşarak hangi sitelere girdiğimizi anlayabilir mi? Firefox'tan internet geçmişini silmek için hangi adımları takip etmeliyiz? Chrome ziyaret ettiğim sitelerin hangi bilgilerini kaydeder? Chrome'dan bu bilgileri nasıl sileriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin