Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tapu İşlemleri (Emlak Satarken)

Hisseli emlak satışı nasıl yapılır?
Emlak satarken hangi belgeler gerekir? Hisseli emlak satışı nasıl yapılır? Tapu işlemlerinde yaş sınırı var mı? Tapuda emlak bedeli değerinin altında gösterilirse sorun olur mu? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Arsa, konut, işyeri için farklı belge gerekir mi? belediyeden hangi belgeler alınmalı? Ekstra hangi belgeler hazır edilmeli? Satıcıların ne gibi masrafları olur? Gelir, emlak vergisi hangi oranda ödenir? Hangi oranda tapu harcı öderler? Hisseli emlaklar sadece diğer hisse sahiplerine mi satılabilir? Bu tip satışta nelere dikkat edilmeli? 18 yaşından küçükler emlak edinebilir mi? Kaç yaş üstü kişiler emlak satarken sağlık raporuna ihtiyaç duyar? 18 yaş altına miras kalırsa emlak kimin üzerine yapılır? 200 milyara alınan emlak tapuda 100 milyar gösterilirse anlaşılır mı? Cezası var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin