Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tansiyon Sorunları

Tansiyon neden yükselir?
Tansiyon ne zaman sorun olmaya başlar? Tansiyon nasıl düşürülür? Tıklayın, tansiyonla ilgili her şeyi videolardan izleyin. Neden küçük ve büyük denir? Kalbin hangi hareketini anlatır? Kişiden kişiye ideal tansiyon değişir mi? 12-8, 13-7 neden normal kabul edilir? Hangi yaşlarda tansiyon değeri önem kazanır? Yaz aylarında, stres altında tansiyon neden yükselir? Yüksek tansiyon hangi hastalıkların belirtisi olabilir? Neden böyle bir inanış var? Kalp daha az mı yorulur? Tansiyon ile yaşam süresi arasında ilişki var mı? Kuruyemiş, sarımsak, şekerli besinler yemek doğru mu? Su içerek tansiyonu düşürebilir miyiz? Tansiyonumuz yükseldiğinde neler yapmalıyız? Tuzlu ayran içmek doğru mu? Hangi yiyeceklerden uzak durmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin