Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Takma Diş Çeşitleri

Protez diş tedavisi nedir?
Takma dişler hakkında bilmedikleriniz... Dişleriniz ile ilgili sorunlarınız çözülemez hale geldiğinde takma dişlerle de ağız sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Takma dişlerin çeşitlerine göre ihtiyacınız olanı belirlemek, hangi dişin size uygun olduğunu doktora gitmeden önce öğrenmek istiyorsanız videolarımızı izleyin. UZMANTV'de hareketli ve sabit protez ile implant nedir, öğrenin. Diş protezi hangi durumlarda uygulanır? Kim tarafından yapılır? Bütün protez çeşitleri aynı yolla mı uygulanır? Kaç çeşit protez var? Özellikleri neler? Aralarındaki farklar neler? Kaç çeşit hareketli protez vardır? Hareketli protezler hangi durumlarda tercih edilmeli? Nasıl uygulanır? Kaç çeşit sabit protez vardır? Sabit protezler hangi durumlarda tercih edilmeli? Nasıl uygulanır? İmplant protez nasıl uygulanır? Hangi durumlarda uygulanabilir? İmplant her olayda kullanılabilir mi? Hastanın takma çıkma protez kullanmak zorunda olduğu durumlar var mı? İmplant uygulaması herkese yapılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin