Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Takı Tasarımı Eğitimi

Takı tasarımı eğitiminde hangi konular öğretiliyor?
Takı tasarımı eğitimleri hakkında merak edilenler... Takı tasarımı yapmak için ne tür bir eğitim alınır? Takı tasarımı üzerine bilgisayar programları var mı? Takı tasarımı yapmak isteyen kişinin mutlaka bilgisayarlı tasarım programlarını bilmesi gerekir mi? Takı tasarımı eğitiminde ne tür çizim eğitimleri verilir? Takı tasarımı yapmak için mutlaka ek bir eğitim almak gerekir mi? Takı tasarımı konusunda eğitim veren kuruluşlar nelerdir? Dileyen herkes bir kursa giderek takı tasarımcısı olabilir mi? Takı tasarımı eğitimleri ne kadar sürüyor? Tasarım eğitimlerinde kursiyerlerin daha iyi bir takı tasarımcısı olabilmek için nelere dikkat etmesi gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin