Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tai Chi'ye Giriş

Tai Chi nedir?
Kendinizle başbaşa kalmak, iç dünyanıza dönmek için benzersiz fırsat; Tai Chi. Kişisel gelişim ve meditasyon yöntemi olan Tai Chi'yi uzmanından izleyin. Tai Chi nasıl ortaya çıktı? Tarihçesi nedir? Günümüze dek ne tür değişikliklere uğramıştır? Tai Chi'nin çevremizle iletişimde faydaları nelerdir? Bir iletişim aracı olarak nasıl işe yarar? Tai Chi iletişim kurmayı nasıl kolaylaştırır? Meditasyon ve yogadan nasıl ayrılır? Yogaya göre avantajları nedir? Kişi Tai Chi yaparak hangi sorunlarından kurtulabilir? Tai Chi yalnızca dövüş sanatı mı? Savunma sanatı olması dışında ne tür faydalar sağlar? Tai Chi stilleri arasında ne tür farklar var? Neden zamanlar farklı uygulamalar ortaya çıktı? Amaçları aynı mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin