Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sütlaç Yapmayı Öğrenin

Sütlaç nasıl yapılır?
Sütlaç tarifi UZMANTV'de! Sütlaç nasıl yapılır? Sütlacın kıvamının iyi olduğu nasıl anlaşılır? İzleyin, sütlaç için gereken malzemeleri, sütlacın dibinin tutmaması için dikkat edimesi gerekenleri uzmanından öğrenin. Sütlacı nasıl farklı bir şekilde servis edebiliriz? Malzemeler neler? Ne tür bir pirinçle yapılırsa sütlaç daha lezzetli olur? Unun kalitesi önemli mi? Nasıl bir süt seçmeliyiz? Pirinçleri önceden ıslatmış olmalı mı, ne kadar önce yapmalı? Pirinçleri tam olarak ne kadar pişirmeliyiz? Sütü hangi noktada katmalıyız? Pirinç ununu nasıl yumuşatmalıyız, tencereye ne zaman eklemeliyiz? Tüm karışım ne kadar kaynatmalı? Sütlaçta ideal kıvam nasıldır? Bunu yakalamak için sütlaç yaparken her aşamada dikkat edilmesi gereken püf noktalar neler? Hangi sıcaklıkta servis edilir? Kasesi nasıl olmalı? Üzerine lezzet katacak neler dökülebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin