Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Süt Ürünlerinin Faydaları

Kefirin faydaları nelerdir?
Süt ürünleri tüketmenin faydaları hakkında bilmeniz gerekenler? Yoğurt sütten daha mı faydalıdır? Yoğurdun içindeki bakteriler sağlığı nasıl etkiler? Ne kadar yoğurt tüketmeliyiz? Evde yapılan yoğurtlar daha mı faydalıdır? Sütlü tatlıları ne kadar tüketebiliriz? Sütlü tatlı sütün yerini tutar mı? Kefir nedir? Kefir nasıl yapılır? Kefiri nasıl tüketmeliyiz? Haftada ne kadar kefir tüketebiliriz? Peynirin sağlık için yararları nelerdir? Hangi cins peynirler daha faydalıdır? Yağsız peynirler daha mı sağlıklıdır? Tereyağı ne kadar tüketilmeli? Diyetten tamamen çıkartmak mı gerekir? Hayvansal yağlardan uzak durmak şart mı? Kızartma yapılmadığı sürece tereyağı zararsız mıdır? Kaymak diyetten tamamen çıkartılmalı mı? Kaymak yemek hangi damar rahatsızlıklarına neden olabilir? Kilo almaya nasıl bir etkisi var?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin