Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Süs Balığı Seçimi

Akvaryumumuza alacağımız balığı nasıl seçmeliyiz?
Süs balığı almak isteyenler, süs balığı seçiminde dikkat etmeniz gerekenler UZMANTV'de. İzleyin, akvaryuma alınabilecek süs balıklarını, hangi balıkların akvaryumda birlikte yaşayamayacağını ve birbiri ile uyumlu olan balıkları uzmanından öğrenin. Hepsi videolarla... Akvaryumda balık dışında hangi canlıları besleyebiliriz? Akvaryumda beslenebilen balıklar hangileridir? Kaç çeşit süs balığı vardır? En çok beslenen süs balıkları hangileridir? Deniz balığı ile tatlı su balığı bir arada yaşayabilir mi? Akvaryumda birlikte yaşayamayan süs balıkları hangileridir? Hangi balığın yanına hangi balığı almaktan kaçınmalı? Hangi süs balıkları birbirleriyle aynı ortamda bulunabilir? En uyumlu türler hangileridir? Balık seçerken akvaryumun boyutu önemli mi? Hangi balıklar küçük akvaryumda yaşayabilir? Hangi süs balıkları için akvaryumun boyutu önemlidir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin