Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Supangle Tarifi

Supangle nasıl yapılır?
Supangle yapmayı öğrenin. Supangle için gerekli malzemeler nelerdir? Supangle malzemeleri hangi sırayla çırpılır? Mikser kullanmak şart mı? Karışımın kıvamı nasıl olmalı? Tencerede hangi ateşte, ne kadar süre pişirilmeli? Şeker ile çikolata ne zaman eklenir? Kıvamına geldiği nasıl anlaşılır? Tatlının topaklanmaması için çırparken ve pişirirken nelere dikkat edilmeli? Daha lezzetli olması için malzeme seçerken ve pişirirken nelere dikkat edilmeli? Karışım soğukken mi sıcakken mi kaplara konmalı? Supangle kek ile nasıl servis edilir? Nasıl bir kek kullanılmalı? Keki yumuşatmanın püf noktaları nelerdir? Servis için ne tür kaseler daha hoş görüntü verir? Kaseye kek nasıl yerleştirilir? Supangle kaselere konurken daha iyi görüntü vermek için nelere dikkat etmek gerekir? Supangle nelerle servis edilebilir? Krem şanti kullanılabilir mi? Supanglenin üzerine hangi malzemeler yakışır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin