Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sünnet Derisi Yapışıklığı

Sünnet derisi yapışıklığı nasıl bir sorundur?
Sünnet derisi yapışıklığı hakkında bilmek istedikleriniz... Yeni doğan bebeğin penis yapısı nasıldır? Yeni doğan bebeklerde sünnet derisi penis başıyla yapışık mıdır? Çocuğun gelişim sürecinde sünnet derisi penis başından ayrılarak geri çekilebilir hale mi gelir? Yapışıklık olarak tanımlanan durum ne zaman ortaya çıkar? Sünnet derisi yapışıklığında deri penis başından ayrılmaz mı? Sünnet derisi yapışıklığı ne tür sorunlara yol açar? Sünnet derisi yapışıklığı sorununun belirtileri nelerdir? Çocuğun kendisi durumun farkına varabilir mi? Sünnet derisi yapışıklığı olan çocuk ne tür şikayetlerde bulunur? Ebeveynler sorunu nasıl anlayabilir? Sünnet derisi yapışıklığı tehlikeli ve tedavisi zor bir durum mudur? Tedavi için ameliyat gerekir mi? Krem ya da ilaçla geçer mi? Sünnet işlemiyle sorun çözülebilir mi? Sünnet derisi yapışıklığının tedavi edilmemesi ne tür sorunlara yol açabilir? Peniste herhangi bir işlev bozukluğuna neden olabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin