Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Suna Dumankaya'dan Bitkilerle Saç Bakımı

Kuru saçlar için ne tür bitkisel formüller uygulayabiliriz?
Saçlarınız yağlı veya kepekli ise, ışıl ışıl parlamıyorsa, uzmanımız Suna Dumankaya size yol göstersin. Her zaman istediğiniz o sağlıklı saçlara ulaşmak şimdi UZMANTV sayesinde çok daha kolay. İzleyin. Cansız saçlara nasıl bakım uygulamalıyız? Cansız saçları güçlendirecek bitkisel formül nasıl hazırlanır? Cansız saçlara hangi sıklıkla bu bakımı yapmalıyız? Saç dökülmesinden nasıl kurtulabiliriz? Saç dökülmesini önlemek için nasıl bir karışım hazırlayabiliriz? Bu bakımı hangi sıklıkla uygulamalıyız? Saçımızdaki kepeklerden nasıl kurtulabiliriz? Kepeklenmeyi önlemek için nasıl bir karışım hazırlayabiliriz? Bu bakımı hangi sıklıkla uygulamalıyız? Kuru saçlara hangi bitkisel çözümler iyi gelir? Nasıl bir karışım hazırlamalıyız? Bu bakımı hangi sıklıkla yapmalıyız? Yağlı saçlara hangi bitkisel formüller iyi gelir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin