Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Suna Dumankaya ile Bitkisel Cilt Bakımı

Kuru ciltler için hangi bitkisel maskeler uygulanabilir?
Suna Dumankaya'nın bitkisel formülleri iddia ediyoruz ki, sizi gençleştirecek ve güzelleştirecek. UZMANTV ekranında nasıl maske yapılır? Sivilceden hangi bitkisel yöntemlerle kurtulunur öğrenebilirsiniz. Sağlıklı, güzel görünen bir cilt için neler yenebilir? Ne tür bitkisel formüller uygulanabilir? Yağlı ciltlerin bakımı için pratik bitkisel maskeler neler olabilir? Bunu ne sıklıkta, düzende yapmak gerekir? Bunları yapmak ne işe yarar? Kuru ciltlerin bakımı için pratik bitkisel maskeler neler olabilir? Karma ciltlerin bakımı için pratik bitkisel maskeler neler olabilir? Cilt kusurlarından şikayetçi olanlar neler yapabilir? Neleri yemekten uzak durmalılar? Sivilceleri yok edecek bitkisel formüller var mı? Makyaj temizliği nelerle yapılabilir? Makyajın kötü etkilerini önlemek için ne yemek, içmek iyi gelir? Ne tür maskeler uygulanabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin