Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Suluboya Yapmayı Öğrenin

Suluboya resim yapmanın incelikleri nelerdir?
Suluboya yapmak sandığınız kadar kolay değil. Ama öğrenmek elinizde. UZMANTV size suluboya resim yapmanın inceliklerini gösteriyor. Suluboya kağıdı nasıl olmalı? Boyanın kalitesi nasıl anlaşılır? Fırça nasıl seçilir? Dış hatlar için hangi fırçalar var? Detaylar hangi fırçalarla yapılmalı? İnce çizgiler nasıl çekilir? Suluboya nasıl bir zeminde yapılır? Boyalar ve su nasıl hazırlanır? Resmin genel hatları kağıda nasıl geçirilir? Önce dış hatlar mı boyanır? Geniş alanlar nasıl boyanır? Renkler üst üste sürülebilir mi? Kaç rengi bir arada kullanabiliriz? Beyazın kirlenmemesini nasıl sağlarız? Ne kadar su kullanılmalı? Koyu ve açık renkler nasıl birleştirilir? Her renk değiştirdiğimizde fırça temizlenir mi? Yeni fırça ne zaman kullanılmaya başlanır? Suyu ne zaman değiştirmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin