Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Suluboya Resim Tekniği

Suluboya resim yaparken renkler nasıl karıştırılır?
Suluboya yapmaya başlamak için tek ihtiyacınız UZMANTV videolarını izlemek. Boyanız ve kağıdınız hazırsa hemen başlayın. Şekil çizerken hangi kalemler kullanılır? Boyamaya başlamadan önce bu çizgiler silinmeli mi? Kaç rengi bir arada kullanabiliriz? Beyazın kirlenmemesini nasıl sağlarız? Ne kadar su kullanılmalı? Koyu ve açık renkler nasıl birleştirilir? Hangi fırçalar kullanılabilir? Fırça darbeleri görünmeli mi? Fırça ne kadar ince olmalı? Detay boyanırken nelere dikkat edilir? Gölgelendirme için alttaki katın kurumasını mı beklemek gerekir? Farklı renkle mi, farklı tonlarla mı gölge verilir? Suluboya kağıdı nasıl olmalı? Boyanın kalitesi nasıl anlaşılır? Fırça nasıl seçilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin