Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sulu Köfte Tarifi

Sulu köfte nasıl yapılır?
Sulu köfte yapmayı uzmanından öğrenin... Sulu köfte yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Sulu köfte için nasıl ve ne kadar kıyma gerekir? Sulu köftenin garnitürleri nelerdir? Yemek için köfte harcı nasıl hazırlanır? İçine pirinç de konulur mu? Köfte harcına hangi baharatları ekleyelim? Köfte harcını nasıl dinlendirelim? Köfteleri ne büyüklükte yuvarlayalım? Sulu köfte için patates ve havuçları nasıl doğrayalım? Malzemeleri hangi sırayla tencereye alalım? Sulu köfte yemeğini nasıl pişirelim? Sulu köfte yemeğinin piştiğini nasıl anlayabiliriz? Sulu köfteyi nasıl servis edelim? Sulu köftenin daha lezzetli olması için neler yapabiliriz? Pişirirken dağılmaması için köfte harcı hazırlarken nelere dikkat edelim? Sulu köfteye hangi baharatlar yakışır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin