Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Su Tesisatı Problemleri

Sifon su kaçırıyor, nasıl tamir ederim?
Lavabo su mu sızdırıyor? Sifon su mu akıtıyor? Kireç ve pas problemi mi yaşıyorsunuz? Çözümler videolarla UZMANTV'de. Musluk neden su akıtır? Çok sıkmamıza rağmen akıtıyorsa ne yapılabilir? Tamirci çağırmadan önce nasıl kontroller yapabiliriz? Sifon sürekli akıtmaya devam ediyor, nasıl bir sorun olabilir? Sifon nasıl tamir edilir? Lavabo neden tıkanır? Lavabonun tıkanmaması için nelere dikkat edelim? Kullanılan kimyasalların tesisata zararı var mı? Hangi kimyasallar işe yarar? Pompa ile tuvalet açılır mı? Kireçler nasıl çözülebilir? Kireçleri telle, iğneyle temizleyebilir miyiz? Lavabo ile tezgahın birleştiği yerler nasıl kapatılır? Hangi tip silikon uygun olur? Silikon nasıl çekilir? Uzun süre kullanılmayan musluklardan pas rengi gelir mi? Ne yapabiliriz? Suyu dairenin dışından da kesmek gerekir mi? Sadece muslukları kapatmak yeter mi? Ne tür kontroller yapmalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin