Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Stres Yönetimi

Stres yönetimi ne demektir?
İşinizde ve okulda daha başarılı olmak için stres yönetiminden faydalanın. Psikoloğumuz Gülşah Beştav yapmanız gerekenleri videolarla açıklıyor. Meditasyon, yoga teknikleri işe yarar mı? Profesyonel yardım gerekir mi? İşyerinde stresi mutlaka önlemek mi gerekir? Sürekli hale gelen stres uzun vadede ne tür problemlere yol açar? Küçük yaşta karne, not, aile tepkisi nedeniyle çocuklar strese girer mi? Bu stres okul başarısını artırabilir mi? Stres yönetimi stresten kurtulmak için mi, etkisini azaltmak için mi kullanılabilir? Öğrenilen bir şey mi? Stres yönetimini herkes kullanabilir mi? Okul stresini yenmenin tek çözümü ders çalışmak mı? Başarılı öğrenciler de strese girer mi? Okula gereğinden fazla önem vermek strese neden olur mu? Bununla nasıl başa çıkabiliriz? Ailelere ve öğretmene nasıl görevler düşer? Ev ve aile yaşamını nasıl ayrı tutabiliriz? İşten çıktığımız an gün içinde yaşadıklarımızı unutmak mümkün mü?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin