Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Step Yapmayı Öğrenin

Evde step nasıl yapılır?
Step hareketleri nasıl yapılır, uzmanından öğrenin. Step müzik eşliğinde mi yapılır? Açma-germe hareketlerini mi içerir? Step tahtası ile mi yapılır? Step tahtası üzerinde mi yapılır? Nasıl bir ayakkabıyla yapılır? Hareketler müziğin ritmiyle uyumlu mu olmalıdır? Step tahtasıyla evde nasıl hareketler yaparız? Temel adım nasıl atılır? Diz çekme nasıl yapılır? Topuk çekme hareketinde neye dikkat etmeliyiz? Step tahtasında dönüş hareketleri nasıl yapılır? Hareketler müzikle uyumlu mu olmalı? Step tahtası üzerinde nasıl durulur? Step tahtasını kaç değişik yükseklikte kullanabiliriz? Topuklarımız dışarıda kalmamalı mı? Step tahtasına nasıl çıkmalıyız? Topukla mı çıkalım? Parmak ucu ile mi inelim? Evde ne kadar süre step yapabiliriz? Günde kaç defa yapalım? Hangi hareketleri evde yapabiliriz? Step tüm kasların çalışmasına sebep olur mu? Steple form tutabilir miyiz? Step en çok hangi bölgemizi çalıştırır? Kilo vermemizi sağlar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin