Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Stent Operasyonu

Stent nasıl takılır?
Damar tıkanıklığı ve stent operasyonu hakkında her şey. Stentler ne için takılır, stent takılacak hastalar operasyona nasıl hazırlanır, stent nasıl takılır, merak ediyorsanız UZMANTV izleyin. İlaçlı ve normal stentin farkını, stentin ne olduğunu ve stent sonrasında hastaların neler yaşadığını videolarla öğrenin. Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Kürşat Bozkurt anlatıyor. Stent nasıl bir tedavi yöntemidir? Hangi hastalıkların tedavisi için kullanılır? İlaçlı stentle ilaçsız stent arasında nasıl farklar var? İlaçlı stent hangi durumlarda kullanılır? Tedavide ilaçlı mı ilaçsız mı stent kullanılacağına neye göre karar verilir? Ne gibi şikayetleri olan hastalara stent takılır? Hangi durumlarda stent önerilir? Stent takılmadan önce hasta nasıl bir hazırlık sürecine girer? Sigara içiyorsa azaltması mı yoksa bırakması mı gerekir? Stent takılmadan önce hasta herhangi bir diyete girer mi? Stent takılması nasıl bir işlemdir? Stent ne kadar sürede takılır? Stent takılırken hangi sıkıntılar yaşanabilir? Hasta hastanede ne kadar kalır? Taburcu edildikten sonra ne kadar sürede günlük yaşamına dönebilir? Beslenme alışkanlıklarını değiştirmesi gerekir mi? Spor yapabilir mi? İşe ne zaman dönebilir? Stent takılan hasta günlük hayatında neleri yapmaktan kaçınmalı? Normal yaşantısını ve alışkanlıklarını devam ettirebilir mi? Damarlar tekrar tıkanır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin