Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Spor Kıyafetleri Tanıyın

Spor kıyafet alırken kalitesini nasıl anlayabiliriz?
Spor giysi seçimi yapmakta zorlanıyorsanız, hangi mevsimde hangi kıyafetler giyilir, teri vücuda hapsetmeyen ve dışarı atmayı kolaylaştıran kumaşlar hangileridir, uzmanından öğrenin. Kışın ve yazın hangi tip spor kıyafetler giyilebilir? Yapılan spora göre kıyafetin özellikleri değişir mi? Su geçirmez ve suya dayanıklı kumaşlar arasında ne gibi farklar vardır? Yanıtlar UZMANTV'de! Spor kıyafet ve ayakkabıların kalitesini hangi özelliklerini inceleyerek fark edebiliriz? Spor kıyafetleri nerelerden alırsak kalitesinden daha emin olabiliriz? Sıcakta iç çamaşırı kullanmalı mıyız, neden? İç çamaşırları nasıl olmalı? Tişörtler nasıl kumaştan olmalı? Ne tip pantolonlar seçilmeli, hangi kesimler rahatlık sağlar? Soğuk havalarda spor için nasıl iç çamaşırları tercih edilmeli? Hava sıcaklığına göre çamaşırın ağırlığı nasıl değişir? Mont ve pantolonlar nasıl olmalı? Hangi kesimler rahatlığı artırır? Giysiler hangi tip kumaşlardan olmalı? Kuştüyü giysiler spor için uygun mu? Kışın sporda yünlü giysiler giyilebilir mi? Suya dayanıklı malzemenin su geçirmez malzemeden farkı nedir? Suya dayanıklı malzemelerin özellikleri nelerdir? Hangi spor aktiviteleri, hangi hava koşulları için bu giysileri tercih etmek gerekir? Su geçirmez giysilerin hava geçirgenliği var mıdır? Su geçirmez spor giysiler hangi sporlarda tercih edilir? Hava geçirmeyen su geçirmez giysilerin hangi durumda sakıncası olabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin