Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sperm ile İlgili Merak Edilenler

Sık cinsel ilişkiye girmek sperm kalitesini düşürür mü?
Spermin yoğun veya sıvı olması problem sayılır mı? Sperm biter mi? Kaç yaşına kadar çocuk sahibi olunabilir? Cevaplar UZMANTV'de. Sperm kalitesi yaşa göre nasıl bir grafik izler? Hangi yaşlarda sperm kalitesi en üst düzeye çıkar? Hangi yaşlardan sonra düşer? Sperm kaliteli olduğu sürece çocuk sahibi olunabilir mi? Erkeğin ileri yaşta çocuk sahibi olması çocuk sağlığı açısından riskli mi? Sperm kalitesini yükseltmek için daha az seks yapmak doğru mu? Kaç gün ara verilmeli? Her gün seks yapmak kaliteyi düşürür mü? Erkek vücudunda sperm bitebilir mi? Belirli bir rezerv var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin