Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Soslu Tavuk Budu Tarifi

Soslu tavuk budu nasıl yapılır?
Soslu tavuk budu yapmayı öğrenin... Soslu tavuk budu için gereken malzemeler nelerdir? Soslu tavuk budunun sosu nasıl hazırlanır? Hangi malzemeleri karıştıralım? Butları nasıl hazırlayalım? İyice temizlemek gerekir mi? Butları bu sosa mı batıralım? Sosta bekletelim mi? Tepsiyi yağlamak gerekir mi? Soslu butları tepsiye mi dizelim? Kaç derecelik fırında pişirelim? Kaç dakika pişirelim? Soslu tavuk budu nasıl servis edilir? Soslu tavuk budunun sosuna nasıl baharatlar ekleyelim? Nasıl bir salça kullanalım? Nasıl bir yağ kullanmak gerekir? Tavukların kurumaması için nelere dikkat edelim? Tavuk poşetine koyarak da pişirebilir miyiz? Lezzetli olması adına başka nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin