Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Soğuk Alerjisi

Soğuk alerjisinin belirtileri nelerdir?
Soğuk alerjisi hakkında bilmeniz gerekenler... Soğuk alerjisi ne anlama gelir? Soğuk ürtikeri nasıl bir sorundur? Çok soğuk havalarda mı oluşur, soğuk ürtikerinin nedenleri nelerdir, soğuk alerjisi soğuk hava yüzünden mi olur, soğuk alerjisi çok soğuk içecekler yüzünden de olabilir mi, çok soğuk yiyecekler yemek soğuk ürtikerine neden olur mu öğrenin. Soğuk alerjisi soğukla temas eden bölgenin kızarmasına mı neden olur, kaşıntı oluşur mu, soğuk alerjisi en sık kimlerde gözlenir, daha çok gençlerde mi rastlanır, en sık hangi yaş aralığında görülür bilgi edinin. Soğuk alerjisini önlemek için neler yapmalıyız, soğuk alerjisinden korunmak içi nasıl giyinmek gerekir uzmanından öğrenin.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin