Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şofben Kullanırken Dikkat Edilecekler

Şofben alırken nelere dikkat etmeliyiz?
Şofben zehirlenmelerine karşı alınacak önlemler... Dünyada bir çok ölüm ev kazalarından ve ihmalden kaynaklanıyor. Yaşadığınız yeri daha güvenli hale getirmek; şofben zehirlenmelerine karşı önlem almak için videoları izleyin; şofben alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, şofbenin nereye takılacağını, şofben baca bakımı ve şofben kullanımında dikkat edeceklerinizi UZMANTV'den öğrenin. Hangi özelliklere sahip bir şofben daha güvenlidir? Baca bağlantılı şofbenler daha mı güvenlidir? Emniyet sistemi olan şofbenlerin özellikleri neler? Şofbenin gaz kaçırdığını anlamak mümkün mü? Kokusundan anlaşılır mı? Alev renginden anlaşılır mı? Şofbende mavi, turuncu ve sarı yanma renkleri neyi gösterir? Şofbenin bulunacağı yer ne gibi özelliklere sahip olmalı? Şofben havalandırılan bir yerde mi olmalı? Eğer havalandırılan bir yere koyma şansımız yoksa nereyi tercih etmeliyiz? Standartlara uygun baca nasıl olur? Baca ne kadar zamanda bir temizletilmeli? Bacanın temizletilme süresi kullanılan yakıt biçimine göre değişir mi? Nasıl bir şofben seçmeliyiz? Şofbeni evin neresine ve nasıl yerleştirmeliyiz? Şofben bakımında nelere dikkat etmeliyiz? Baca olmayan evlerde şofben kullanmak doğru mu? Pencere veya duvar delinerek yapılan bacalarda dumanın içeri dolmaması için nasıl önlemler almalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin