Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Siyatik Hastalığı Tedavisi

Siyatik nasıl tedavi edilir?
Siyatik hangi yöntemle teşhis edilir? Siyatik hastalığının tedavisi nasıl yapılır? Siyatik ağrısının artmasına neden olan şeyler nelerdir? Siyatik hastaları nasıl hareketlerden kaçınmalı? Siyatik hastalarının dikkat etmesi gereken şeyler neler? Siyatik ağrısının azalması için yapılması gereken egzersizler nelerdir? Siyatik egzersizleri nasıl yapılır? Sorularınızın cevabı UZMANTV'de, hem de videolarla... Doktor tanıyı nasıl koyar? Tanı koymak için fizik muayene dışında hangi yöntemler izlenir? Siyatik hastalığında ilaç tedavisi nasıl olur? Fizik tedavi ve egzersizler nasıldır? İyileşme neye bağlıdır ve ne kadar zamanda gerçekleşir? Siyatik ağrısını artıran hareketler neler? Ağır kaldırmak siyatik ağrısını artırır mı? Ağrı ne zaman daha çok şiddetlenir? Ağrıyı azaltacak egzersizler neler? Ağrıyı azaltacak duruş pozisyonları neler? Ağrı sırasında kıvrılarak yan uzanmak ağrıyı azaltır mı? Ağrıyla yeniden karşılaşmamak için neler yapılabilir? Siyatik hastalarının duruş pozisyonları nasıl olmalı? Hangi sporlar yapılmalı? Hangi pozisyonda uyumak gerekir? Siyatik hastası nasıl ayakkabı giymeli? Bir şey kaldırırken nelere dikkat etmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin