Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sivilcelerden Kurtulun

Sivilce neden çıkar?
Sivilceler neden çıkar? Nasıl tedavi edilir? Çıkmaması için ne yapılabilir? Sivilceleri sıkmak neden yanlıştır? Sivilcesi olan kişi nasıl bir bakım uygulamalı? Sivilce hangi yaşlarda daha sık görülür? Beslenme ile sivilce arasında ilişki var mı? Mastürbasyon yapmak sivilceye neden olur mu? Erkeklerde sivilceye daha sık mı rastlanır? Sivilce tedavisinde hijyenin önemi nedi? Sivilce oluşmaması için ne tür cilt bakım malzemeleri kullanılmalı? Sınav dönemlerinde sivilceler neden artış gösterir? Sivilce tedavi edilebilen bir cilt sorunu mu? Her ergende sivilce sorunu görülür mü? UZMANTV sordu, uzman doktorumuz yanıtladı.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin