Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sivilcelerden Kurtulma Yolları

Sivilce nasıl geçer?
Sivilcelerden kurtulma yolları... Sivilce, ciltteki gözeneklerin yine ciltten salgılanan yağ ile dolması ve bu yağlı bölgenin bakterilerce enfekte olmasıyla ortaya çıkar. Sivilce oluşan bölgede enfeksiyonun boyutuna bağlı olarak kızarıklık ve şişlik oluşur. Sivilcelerin görülme sıklığı kişinin cilt tipi, beslenmesi ve hormonal durumu ile yakından ilgilidir. Sivilcilerin sıkılması ya da patlatılmaya çalışması istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Kişiyi rahatsız edecek derecede büyük bir sivilce var ise bu uzman bir hekim tarafından temizlenmelidir. Sivilce tedavisinde hormon ilaçları, A vitamini içeren ilaçlar ya da antibiyotikler kullanılır. Sivilce ilaçlarının mutlaka doktor kontrolünde kullanılması gerekir. Daha fazlasını öğrenmek için videoları izleyin, sivilceler ve sivilce tedavisi hakkında merak ettiklerinizi, sivilcenin oluşma nedenlerini, bazı insanlarda neden daha fazla sivilce çıktığını, sivilcelerin hangi yöntemlerle tedavi edilebileceğini, sivilce tedavisinde kullanılan ilaçların olası yan etkilerini, beslenme alışkanlıklarının sivilce oluşumuna etkisi gibi konuları uzmanından öğrenin. Sivilcelerden kurtulma yöntemleri UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin