Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sivilcelerden Kurtulma Yolları

Sivilce nasıl geçer?
Sivilceler ve sivilce tedavisi hakkında merak ettikleriniz... Sivilce nedir? Sivilce nasıl oluşur? Sivilce nedenleri nelerdir? Neden bazılarında daha çok sivilce olur? Sivilce tedavi edilmesi gereken bir sorun mu? Hangi aşamada tedavi gerektirir? Beslenme alışkanlıkları sivilceleri artırır mı? Sivilce tedavisinde kullanılan ilaçlar metabolizmayı nasıl etkiler? Uzun süre kullanıldığı için karaciğer sorunlarına yol açabilir mi? Bu ilaçlar mutlaka doktor kontrolünde mi kullanılmalı? Sivilceler neden ergenlikte artar? Bunun hormonlarla nasıl bir ilişkisi var? Kişi erişkinliğe yaklaştıkça sivilceler geçer mi? neden? Sivilceler erişkinlikte de devam ediyorsa kişi ne yapmalı? Sivilcelerle psikolojik sıkıntılar arasında nasıl bir ilişki var? Stres, kaygı gibi durumlar sivilcelerin artmasına neden olabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin