Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sivilce İzi Tedavi Yöntemleri

Sivilce izleri için evde neler yapabiliriz?
Sivilce izi tedavi yöntemleri ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de... Sivilce izlerinin yok etmek için hangi yöntemler kullanılır? Peeling sivilce izi tedavisinde ne kadar başarılıdır? Kimyasal peeling nedir? İzleyin, sivilceleriniz için evde neler yapabileceğinizi, sivilce izlerinde kullanılan lazer ve ışık tedavilerini uzmanından öğrenin. Sivilce izlerine karşı ne tür maskeler kullanılabilir? Hangi tür bakım ürünleri ile sivilce izlerinden kurtulmamız mümkün? Sivilce izleri için profesyonel yardıma hangi durumlarda başvurmak gerekir? Lazer sivilce izi tedavisinde ne kadar işe yarayan bir yöntemdir? Tüm sorularınızı Dermatolog Dr. Güneş Ertürk yanıtlıyor...
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin