Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sırt Ağrısı Çekmeyin

Sırt ağrısı çekenler işyerinde neler yapabilir?
Sırt ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız izleyin. Sırt ağrısı yaşayanlar işte, okulda, evde ve yolda ağrı çekmemek için neler yapabilir? Sırt ağrıları için hangi egzersizler uygulanabilir? İzleyin, hangi hareketlerin sırt ağrısına neden olduğunu uzmanından öğrenin. Ev işi yaparken, yük kaldırırken, işyerinde, araç içinde yapılan yanlışlar nelerdir? Sırtımızı nasıl güçlendirmeliyiz? İşyerinde ve evde kısa sürede yapabileceğimiz hareketler nelerdir? Hangi yataklar sırtı iyi destekler? Hangi yatakları kullanmaktan kaçınmalıyız? Fizik tedavi ne zaman kullanılır? Hangi hareketler yaptırılır? Ne kadar sürer? Araç koltuğunu nasıl ayarlamalıyız? Sırt nasıl desteklenmeli? Yastık kullanmak doğru mu? İşyerinde koltuk ayarı nasıl olmalı? Sırt ağrısı için ofiste yapabileceğimiz hareketler nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin