Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sırt Ağrılarınızdan Kurtulun

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir?
Çalışanların, bilgisayar başında olanların en büyük sıkıntısı sırt ağrılarını çözmek için adres UZMANTV. Egzersizler ve dikkat etmeniz gerekenleri uzmanımız anlatıyor. Sırtımızda ağrı varsa, bu neden kaynaklanabilir? Kas tutulması, soğuk algınlığı, duruş bozukluğu... Az veya çok ağrı fark etmeksizin, ne gibi sebepler olabilir? Sırtı ne ağrıtır? Hangi kemik hastalıkları nedeniyle sırt ağrısı yaşanır? Tüberküloz sırt ağrısına neden olur mu? Tümör belirtisi olabilir mi? Masaj sırt ağrısı tedavisinde kullanılır mı? Her sırt ağrısı için masaj yöntemi tercih edilebilir mi? Önce doktora görünmek şart mı? Sırt kaslarımızı güçlendirmek ağrıların şiddetini azaltır mı? Evde, işte uygulanabilecek temel hareketler hangileri? Evde, işte yaptığımız yanlış davranışlar hangileri? Oturma ve yatma pozisyonumuz ile sırt ağrıları arasında ilişki var mı? Günlük yaşamda nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin