Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şirketlerde Kriz Yönetimi

Başarılı yönetilmiş kriz örnekleri hangileridir?
Şirketinizde yaşanan krizleri yönetmek için tüm bilmeniz gerekenler UZMANTV videolarında. Krizi önceden hissetmek, çözümleri üretmek artık elinizde. Kriz nedir? Krizi yönetmek neden gerekir? Krizler şirketleri nasıl etkileyebilir? Krizin geleceğini öngörebilir miyiz? Çalışanlar nasıl gözlemlenebilir? Basında, çevrede haberler, krizin kapıdan olduğunu anlama açısından nasıl yorumlanabilir? Hangi krizin çözümü ne kadar sürer? Kriz iletişimini ne kadar süre devam ettirmek gerekir? Krizin bittiğini nasıl anlarız? Kriz yönetiminin başarılı olup olmadığını anlamak için kriterler var mıdır? Değerlendirme neye göre yapılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin