Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sirkenin Faydaları

Sirkenin faydaları nelerdir?
Sirkenin faydalarını öğrenin... Sirke nedir? Nelerden yapılabilir? Sirkenin içeriğinde hangi yararlı maddeler vardır? Sirkenin insan sağlığı üzerindeki yararları nelerdir? Sindirim sistemi üzerinde nasıl bir etkisi var? Sindirimi kolaylaştırır mı? Kalp ve dolaşım sistemi üzerindeki etkileri nelerdir? Cilt üzerindeki yararlı etkileri nelerdir? Antiseptik özelliği mi sahiptir? Elma sirkesinin zayıflatıcı etkisi var mı? Elma sirkesini zayıflama amaçlı kullanmak için nasıl bir kür uygulamalıyız? Kürü ne kadar sürdürmeliyiz? Sirkenin bağışıklık sistemi üzerindeki etkileri nelerdir? Sirke metabolizmayı zararlı toksik madde ve mikropların zararlı etkisinden nasıl korur? Etkilerinden faydalanabilmek için sirkeyi ne kadar tüketmemiz gerekir? Sirkeyi nelerle tüketebiliriz? Fazla tüketmenin herhangi bir zararı olabilir mi? Sirkeyi balla tüketirsek daha mı faydalı olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin