Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sir Ağda Nasıl Yapılır

Sir ağda nasıl hazırlanır?
Sir ağda uygulaması hakkında merak ettikleriniz... Ağdayı nasıl ısıtmalıyız? Ağdanın doğru kıvama geldiğini nasıl anlarız? Hazırladığımız ağdayı cildimize nasıl sürmeliyiz? Ağda ne ile sürülür? Hangi yöne doğru sürülmeli? Ağdayı ne zaman çekeceğimizi nasıl anlarız? Ağdayı ne yöne doğru çekmeliyiz? Elle mi çekmek gerekir? Üzerine bez, kağıt kapatılır mı? Sir ağda nasıl bir malzemedir? Diğer ağdalardan farkları nelerdir? Evde sir ağda yapılır mı? Ağda sonrası cilt nasıl temizlenir? Mutlaka duş mu almalıyız? Ağdayı çok sıcakken sürdüysek cildimizin zarar görmesini nasıl engelleriz? Ağda sonrasında cildin ne kadar süre, nasıl dinlendirilmesi gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin