Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şinitzel Tarifi

Şinitzel nasıl yapılır?
Şinitzel yapmayı öğrenin,,, Şinitzel nasıl yapılır? Dana şinitzel için nasıl bir et seçmeliyiz? Şinitzel için gereken diğer malzemeler neler? Şinitzele galeta unu mu mısır unu mu daha çok yakışır? Tavuk şinitzel için nasıl bir et seçmeliyiz? Şinitzel eti ne kadar dövülmüş olmalı, kalınlığı nasıl olmalı? Şinitzelin harcı nasıl hazırlanır? Şinitzel etini ne ölçüde unlamalıyız? Şinitzel nasıl bir yağda kızartılırsa daha lezzetli olur? Şinitzeli ne süreyle kızartmak gerekir? Şinitzeli yakmamak için neye dikkat etmeli? Şinitzel nasıl bir tabakta sunulmalı? Yanına hangi garnitürler yakışır? Şinitzelin çıtır yüzeyli olması için hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz? Yağ seçimi şinitzelin çıtırlığını etkiler mi? Mısır cipsi veya mısır gevreği gibi katkılar konması yardımcı olur mu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin