Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Silikon Nasıl Çekilir

Silikon tabancası nasıl kullanılır?
Silikon çekme hakkında bilmeniz gerekenler... Kaç çeşit silikon vardır? Silikon seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? Silikon, uygulama alanına göre nasıl seçilir? Soğuk silikon nedir? Sıcak silikon nedir? Sıcak silikon hangi alanlarda uygulanır? Soğuk silikonun uygulama alanları nelerdir? Silikon çekerken taşma olursa, taşan yerler nasıl temizlenir? Daha önce silikon çekilmiş yerdeki silikon artıkları nasıl temizlenir? Silikon hangi tadilat ve tamirat işlerinde kullanılabilir? Evin hangi bölümlerinde silikon çekme ihtiyacı olabilir? Silikon nasıl çekilir? Silikon tabancasına silikon nasıl takılır? Silikon tabancası nasıl kullanılır? Silikon çektikten sonra nelere dikkat etmek gerekir? Silikon ne kadar zamanda kurur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin