Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Silahları Tanıyın

Tabanca bakımı nasıl yapılır?
Silahlar hakkında merak ettikleriniz... Tabanca ve tüfeklerin temel parçaları nelerdir? Tabanca neden tutukluk yapar? Tüfek nasıl doldurulur? Tabanca ve tüfeklerin düzenli bakımı nasıl yapılır? Her atış sonrası tabancanın temizlenmesi gerekir mi? İzleyin, tüfek ve tabanca bakımı nasıl yapıır, silahlarda emniyet nasıl kullanılır, uzmanından öğrenin. Tabancada şarjör nasıl doldurulur, namluya mermi nasıl sürülür? Yanıtlar UZMANTV'de! Tabanca hangi parçalardan oluşur? Şarjörlü ve toplu tabancanın hangi parçaları sökülebilir? Mekanizma nedir? Şarjör nasıl çıkartılır? Mermiler nasıl yerleştirilir? Şarjör kaç tane mermi alır? Şarjör nasıl takılır? +1 nedir? Namluda mermi olduğu nasıl anlaşılır? Tabanca nasıl kurulur? Nelere dikkat etmek gerekir? Tutukluk nedir? Her silah tutukluk yapar mı? Tutukluk yapan silah nasıl düzeltilir? Tabanca kullanıldıktan sonra nasıl temizlenmeli? Hangi malzemelere ihtiyaç var? Düzenli bakımı yapılmayan silahta ne tür sorunlar yaşanabilir? Emniyet nedir? Açık veya kapalı olduğu nasıl anlaşılır? Silahın emniyeti hangi durumlarda açılmalı? Emniyet nasıl açılır ve kapatılır? Tüfek parçaları nelerdir? Tüfekte mekanizma nedir? Hangi parçalarını söküp takabiliriz? Tüfek kırma nedir? Fişekler nasıl yerleştirilir? Tüfek nasıl kapatılır? Tüfeğin düzenli bakımı nasıl olmalı? Harbi nedir? Temizlenmeyen tüfek ne tür problemler çıkartabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin