Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Silah Ruhsatı Nasıl Alınır

Silah taşıma ruhsatı nasıl alınır?
Silah ruhsat işlemleri hakkında merak ettikleriniz... Silah taşıma ile bulundurma ruhsatı arasındaki farklar nelerdir? Kimler silah ruhsatı alabilir? Ruhsat hangi durumlarda yenilenmelidir? İzleyin, kimlerin silah ruhsatı almaya yetkisi yoktur, alınan ruhsat hangi hallerde iptal edilir, uzmanından öğrenin. Silah taşıma ruhsatı almak için gerekli belgeler nelerdir? Yanıtlar UZMANTV'de! Meslek mensuplarından hangi belgeler istenir? Kamu görevlilerinden hangi belgeler istenir? Can güvenliği için alacak olanlardan neler istenir? Sağlık raporu nereden alınabilir? Hangi kurumların hangi şubelerinden işlem yaptırılabilir? Sırasıyla hangi işlemler yaptırılmalı? Ruhsatın çıkması ne kadar sürer? Evde bulunduracaklardan hangi belgeler istenir? İşyerinde bulundurma için hangi belgeler istenir? Ruhsat için sağlık raporu nerelerden alınabilir? Hangi kurumların hangi şubelerinden işlem yaptırılabilir? Sırasıyla hangi işlemler yaptırılmalı? Ruhsatın çıkması ne kadar sürer? Ruhsat yenilemenin şartları nelerdir? Ruhsat yenilemek için hangi işlem sırası takip edilir? Silah bulundurma ruhsatı olanlar silahı hangi şekilde, nerede bulundurabilir ve kullanabilir? Almak için meslek ayrımı var mı? Bu ruhsatı alabilmenin şartları neler? Silah taşıma ruhsatı neden bazı mesleklerle sınırlandırılmıştır? Hangi meslekler bu ruhsata sahip olabilir? Taşıma ruhsatı almak zor mu? Hangi suçlardan sabıkası olanların ruhsat alması yasak? Kaç yaşından itibaren ruhsat alınabilir? Taşıma veya bulundurma hakkı hangi durumlarda iptal edilir? Ruhsatı iptal edilenler yeniden ruhsat alabilir mi? Silahlarına el konulur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin