Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Silah Çeşitleri

Pompalı tüfeklerin özellikleri nelerdir?
Silah çeşitleri hakkında merak ettikleriniz... Kaç tür silah vardır? Silahlar hangi özelliklerine göre türlere ayrılır? Şarjörlü tabanların çalışma prensibi nedir? Toplu tabancaların diğer tabanca türlerinden farkı nedir? Tabancaların türlerine göre avantajları ve dezavantajları nelerdir? İzleyin, pompalı ve havalı tüfek arasındaki farkları, avcılık yapmak için tüfek seçerken hangi tiplerinin size uygun olduğunu uzmanından öğrenin. Silah seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Silah ele nasıl oturmalı? Silah ağırlığı neden önemlidir? Yanıtlar UZMANTV'de! Silahlar hangi özelliklerine göre çeşitlere ayrılır? Tabancalar kaç gruba ayrılır? Tüfekler kaç gruba ayrılır? Şarjörlü tabancanın çalışma prensibi nedir, diğer tabanca türlerinden farkları nelerdir? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Kimler için daha uygundur? Toplu tabancaların çalışma prensibi nedir, diğer tabanca türlerinden farkları nelerdir? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Kimler için daha uygundur? Av tüfekleri hangi özelliklerine göre ayrılır? Av tüfeği nasıl seçilir? Pompalı tüfek nasıl bir silahtır? Diğer tüfeklerden farkları nelerdir? Hangi özelliklerine göre modellere ayrılır? Kimler için hangi tipleri daha uygun? Havalı tüfek nasıl bir silahtır? Diğer tüfeklerden farkları nelerdir? Hangi özelliklerine göre modellere ayrılır? Kimler için hangi tipleri daha uygun? Elimizle kavrayışımızı nasıl kontrol etmeliyiz, silah ele nasıl oturmalı? Savunma amaçlı alacak olanlar hangi tip silahları tercih etmeli? Çapına nasıl karar verilmeli? Ağırlığı neden önemli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin