Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sık Yaşanan Ağrılar

Testiste sürekli ağrı varsa hangi hastalıklardan şüphelenilmeli?
Vücudunuzdaki ağrıları tanımak için UZMANTV videolarına göz atın. Hangisi ciddi, hangisi geçici öğrenin. Hangi göz hastalıkları ağrıya yol açar? Göz tansiyonu olabilir mi? Ağrının gözden kaynaklandığı nasıl anlaşılır? Göz ağrısı yalnızca gözdeki sorunlardan mı kaynaklanır? Beyinle ilgili hangi sorunlar göz ağrısına neden olur? Damar rahatsızlıklarından şüphe etmeli miyiz? Göğüs ağrıları ne kadar ciddiye alınmalı? Kalp ve damarla ilgili hangi sorunlar düşünülmeli? Ne tür tetkikler mutlaka yaptırılmalı? Karın ağrıları hangi organlardan kaynaklanıyor olabilir? Hangi mide rahatsızlıkları karın ağrısı yapar? Sürekli karnı ağrıyanlar hangi testleri yaptırmalı? Apandisit patlarsa nasıl bir ağrı yaşanır? Diğer karın ağrılarından nasıl ayırabiliriz? Testis ağrıları hangi sorunların göstergesi olabilir? Hangi testler mutlaka yaptırılmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin