Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şık Giyinmenin İpuçları

Kaliteli ve ucuz giyinmenin yolu nedir?
Tülin Kermen'den şık ve güzel görünmek için benzersiz tavsiyeler. Modaya uygun giyinmek için servet harcamanıza gerek yok. Alışveriş ipuçları, stil tüyoları videolarla örnekli olarak anlatılıyor. UZMANTV izleyin, şıklığınızla göz doldurun. Her ortamda kullanılabilecek, kısa zamanda 'hayat kurtaracak' kıyafetler hangileri? Nasıl bir pantolon, etek ve ne renk gömlekler vazgeçilmez? Marka giyinmek için parası olmayanlar nasıl şık olabilir? Az harcamayla nasıl şık olunur? Kokteylin yeri ve saatine göre kıyafet seçimi nasıl yapılır? Kokteyllerin vazgeçilmez renkleri hangileri? Tarzımızı koruyarak işyerine uygun nasıl giyinelim? Hem spor hem şık nasıl olunur? İşyerinde giyilen klasik kıyafetler hangileri? Her zaman kabul gören giysiler nelerdir? Yemeğe hangi unvanla katıldığımız önemli mi? İş yemeği için ne giymeli? Ne kadar resmi, ne kadar rahat olmalı? Davetlerin vazgeçilmez kıyafeti nedir? Elbise tek parça mı olmalı? Dekoltesine nasıl karar vermeli? Kıyafet almak için indirim sezonunu beklemeli miyiz? İşimize yarayacak parçalar kalıyor mu? Aynı kalitede giysi bulmak mümkün mü? Modası geçmiş mi oluyor?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin