Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sık Adet Görme Sorunu (Polimenore)

Sık adet görme neden olur?
Sık âdet görme ile ilgili merak ettikleriniz... Sık âdet görme ne demektir? Polimenorenin tanımı nedir? Âdet kanaması kaç günden daha sık olursa sık âdet görme denilir? Kaç yaşından sonra bu teşhis konabilir? Ara kanama ile sık âdet görme arasındaki fark nedir? Ara kanama ile âdet kanaması arasındaki farklar nelerdir? Hangi organlardaki bozukluk sık âdet görme sebebi olabilir? Her bir organda ne tür sorunlar sık âdet görmeye yol açar? Sık âdet görenler bu sorunu yaşamamak için nasıl önlem alabilir? Sık âdet görme nedeniyle tedavi görenler bu süreçte günlük hayatlarında nelere dikkat etmeli? Sık âdet görmenin kesin tedavisi var mı? Farklı nedenlere göre hangi farklı tedavi yöntemleri uygulanabilir? Sık regl olanlar için ne tür ilaçlar kullanılabilir? Cerrahi operasyon gerektiren durumlar var mı? Sık regl olma için tedavi süreci ne kadar sürer?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin