Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şiir Nasıl Yazılır

Şiir nasıl yazılır?
Şiir yazma ile ilgili merak ettikleriniz. Başta aşk olmak üzere her türlü konuda yazılabilecek şiir, Şair Ahmet Selçuk İlkan'ın dilinden videolarla anlatılıyor. Şiir konuları, şiirde kafiye oluşturma, şiir yazmanın incelikleri usta kalem İlkan'ın önerileri ile UZMANTV'de... İzleyin, şiir yazmayı öğrenin. Şiir yazmaya nasıl başlanır? Şiir yazarken nelere dikkat etmek gerekir? İlham nasıl gelir? Yazacağımız şiirin konusunu nasıl bulabiliriz? Çevremizdeki olaylardan mı kendi hayal dünyamızdan mı yararlanmalıyız? Şiir mutlaka kafiyeli mi olmalı? Şiirin kafiyeli olması nasıl sağlanır? Kafiyeli şiirler daha mı etkileyici olur? Herkes şiir yazabilir mi? Şiir yazmanın zor yanları nelerdir? Şiir yazmaya yeni başlayanlar neleri mutlaka okumalı? Kendi üsluplarının oturması için nasıl bir prensiple çalışmalılar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin