Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sigara İsteğini Azaltan Yiyecekler

Sigara isteğini azaltan yiyecekler nelerdir?
Sigara bırakırken sigarayı daha fazla istemenize neden olan kahve ve çaydan uzak durup, daha sağlıklı ve size sigarayı anımsatmayacak şekilde beslenmeniz gerekiyor. Hem kilo almadan hem de daha kolay bir şekilde sigarayı bırakmayı amaçlıyorsanız izleyin. Sigara isteğini azaltan yiyecekleri, hangi sıklıkla yemek yemeniz gerektiğini ve fazla yemek yemenizi nasıl engelleyebileceğinizi öğrenin. Sigarayı bırakmak isteyen kişi neler yiyebilir? Sigarayı bırakma döneminde kilo aldırmayacak besinler nelerdir? Sigarayı bırakmak iştah açar mı? Ara öğün tüketmenin sigarayı bırakırken yardımı olur mu? Hepsi videolarla UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin