Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sigara Böreği Yapmayı Öğrenin

Sigara böreği nasıl yapılır?
Sigara böreği yapmanın tarifini öğrenin. Yufka için hangi malzemeler gerekir? Yufka nasıl açılır? Hazır yufka ile lezzetli olur mu? Yufkanın kalın veya ince olması tadını nasıl etkiler? Yufkayı nasıl kesmek gerekir? Sigara böreği için hangi malzemeler gerekir? Peynirli sigara böreğinin harcı nasıl hazırlanır? Malzeme ne kadar, nasıl yerleştirilir? Sigara böreği nasıl sarılır? Nasıl kapatılır? Sigara böreği kaç dakika kızartılır? Sigara böreğinin lezzetli olması için malzeme seçiminde nelere dikkat etmeli? Böreğin şekli bozulmadan kızarabilmesi için nasıl sarmak gerekir? Sigara böreğinin tadının çok yağlı gelmemesi için servis etmeden önce ne yapılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin