Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sıcak Şarap Nasıl Yapılır

Sıcak şarap nasıl yapılır?
Sıcak şarap tarifi UZMANTV'de... Sıcak şarap yapımında kullanılan malzemeler nelerdir? Sıcak şarap yaparken kullanacağımız şarabın kalitesi nasıl olmalıdır? İzleyin, sıcak şarabın yanında nelerin iyi gideceğini, nasıl servis edilmesi gerektiğini ve lezzetli sıcak şarap yapmanın püf noktalarını uzmanından öğrenin. Sıcak şarap yapımında hangi malzemeler kullanılır? Hangi malzemeden ne kadar koymalı? Şarabın kalitesi nasıl olmalı? Ucuz şarapla da yapılır mı? Sadece kırmızı şarapla mı yapılır? Malzemeler hangi sırayla konur? Baharatlar ne zaman konur? Meyveler ne zaman eklenir? Nasıl pişirilir? Kaynatmak gerekir mi? Ne kadar kaynatmalı? Sıcak şaraba hangi baharatlar konur? Hangi baharatları beraber kullanabiliriz? Sıcak şarabın içine yan yana yakışmayan baharatlar nelerdir? Sıcak şarabın lezzetini neler artırır? Fazla kaynatmak tadını bozar mı? Sıcak şarap yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Sıcak şarabın yanında ne iyi gider? Sıcak şarap hangi yiyeceklere uygundur? Sıcak şarabın yanında ne ikram edebiliriz? Nasıl bir bardakta servis yapmalıyız? Üzerini tarçın veya başka bir şey ile süsleyerek servis yapabilir miyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin